čtvrtek 19. března 2015

Vítejte na stránkách YNS translations!


  Zdravím čtenáři, 
my jsme začínající, amatérská a nezávislá skupina překládající téměř všechny žánry mang (nepočítaje 18+) do českého či slovenského jazyka. Naše překlady mang pravidelně vychází jednoutřikrát týdně v pátek do neděle.
  Doufáme tedy, že se vám naše překlady budou líbit a vyhovovat vám bez jakýchkoliv problémů na druhé straně. Předem se tedy omlouváme, jestliže se v manze objeví jakákoliv gramatická chyba. Bohužel po vzhledové stránce, to vypadá hůř a každý, kdo je v týmu, se snaží, aby manga vypadala dobře jak textově tak i vzhledem. Tak nás prosím nezahazujte tak brzy a dejte nám šanci, ať máme tu možnost vám ukázat naše dovednosti.
  Samozřejmě web bude jistě procházet velkým množstvím změn a my doufáme, že u toho budete společně s námi.
  Také musíte počítat s tím, že nikdo z vás nemá povolení nebo jakýkoliv právo na to, aby kopíroval či vydával za své, naše překlady! Všechny překlady jsou totiž naším výtvorem, proto je pochopitelné, aby jej nikdo nekopíroval!

  A co vůbec YNS znamená za zkratku?
  YNS je zkrácený název pro Yume no Sekai, což v japonštině znamená "Svět snů". Ano, název překladatelské skupiny se promýšlel velice dlouho.

  Na závěr bychom byli velice rádi, kdybyste ohodnotili či ještě lépe okomentovali naše překlady, ať už jsou plné chvály či kritiky. Přece jen trvá nějakou tu dobu, než se manga upraví a přeloží. Takže snad jsme vás ničím neodradili,
zdraví YNS translations.

Žádné komentáře:

Okomentovat